agriplaza-white-logo

Ons team

Agriplaza icoon

Harry Nijborg

Directeur/ Makelaar en Taxateur regio Noord- en Midden- Drenthe

Telefoon: 06-20441260
E-mail: hnijborg@agriplaza.eu
Bekijk de regio

Ad van den Boomen

Regiovertegenwoordiger Zuid-Drenthe en West-Overijssel

Telefoon: 06-11340778
E-mail: avdboomen@agriplaza.eu
Bekijk de regio

Johan Sikken

Makelaar en taxateur Zuidwest-Drenthe

Telefoon: 06-11277565
E-mail: jsikken@agriplaza.eu
Bekijk de regio

Ben Scholman

Regiovertegenwoordiger Zuidoost-Drenthe

Telefoon: 06-10832152
E-mail: bscholman@agriplaza.eu
Bekijk de regio

Olof Kroes

Taxateur Friesland

Telefoon: 06-51243188
E-mail: okroes@agriplaza.eu
Bekijk de regio

Jan Breimer

Regiovertegenwoordiger Zuidwest-Friesland

Telefoon: 06-22191265
E-mail: jbreimer@agriplaza.eu
Bekijk de regio

Gerty Leeuwerik

Rentmeester NVR
Taxateur

Telefoon: 06-41776382
E-mail: gleeuwerik@agriplaza.eu
Bekijk juridisch advies

Jos Menken

Senior Gebiedscoördinator

Telefoon: 0592-545451
E-mail: info@agriplaza.eu
Neem contact op

Ria Woltjer

Regiovertegenwoordiger Oost-Groningen

Telefoon: 06-22609116
E-mail: rwoltjer@agriplaza.eu
Bekijk de regio

Rienk Prins

Makelaar en Taxateur Drenthe

Telefoon: 06-16361248
E-mail: rprins@agriplaza.eu

Bekijk de regio West-Groningen
Bekijk de regio Noord- en Midden- Drenthe

Eeneke Hoeve

Office Manager AgriPlaza en MooiWonen

Assistent Register Makelaar Taxateur (ARMT)

Telefoon: 0592-545451
E-mail: ehoeve@agriplaza.eu
Neem contact op

Janine Schirring

Office Manager AgriPlaza en MooiWonen
Directie secretaresse

Telefoon: 0592-545451
E-mail: jschirring@agriplaza.eu
Neem contact op

Jeffrey Akkerman

Adviseur bouw, milieu & RO AgriPlaza Bouwadvies

Telefoon: 06-13506562
E-mail: jakkerman@agriplazabouwadvies.nl
AgriPlaza Bouwadvies

Robin Philips

Bouwkundig adviseur & tekenaar

Telefoon: 0592-545451
Email: rphilips@agriplazabouwadvies.nl
Neem contact op

Lisette Wolthuis

Assistent Bouwkundig adviseur & tekenaar

Telefoon: 0592-545451
Email: lwolthuis@agriplazabouwadvies.nl
Neem contact op

Artur Brouwer

Kandidaat Makelaar MooiWonen

Telefoon: 06-24281197
E-mail: abrouwer@agriplazamooiwonen.nl
MooiWonen

Dolf Nijborg

Kandidaat Register Makelaar-Taxateur MooiWonen

Telefoon: 06-30246711
E-mail: dnijborg@agriplaza.eu
MooiWonen

Bryan Weiss

Kandidaat Register Makelaar-Taxateur (KRMT) MooiWonen

Telefoon: 06-12987671
E-mail: bweiss@agriplazamooiwonen.nl
MooiWonen

Trudy Filippo

Kandidaat Makelaar MooiWonen

Telefoon: 06-27072887
E-mail: tfilippo@agriplaza.eu
MooiWonen

Melissa Smit